Home > PORADENSTVÍ > HEAD squash. rakety

HEAD squash. rakety

HEAD METALLIX™ UVOLNĚTE SÍLU ZE ŘETĚZU

 

 

Žádný řetěz není dost silný, aby spoutal sílu HEAD Metallix™. Vytvořený z krystalické sítě uhlíkových vláken je Metallix™ jedním z nejlehčích a nejpevnějších nových materiálů současnosti. Je vyrobený ze speciálně navržené sítě uhlíkových vláken a nové kovové slitiny krystalické struktury. Velikost zrna této slitiny je 1000x menší než u běžného kovu*.

Zmenšená velikost zrna znamená zvýšený výkon nebo, jak je dáno Hall-Petchovým efektem: menší zrna = pevnější materiál. Výsledkem je lehčí, pevnější a výkonnější raketa, než kdy dříve.


Běžné / zrno 1000 x menší: zrno Metallix™

 

 

 

 

 

Squashové rakety se tradičně prohýbají ve směru nárazu míčku. Nyní, s novou technologií firmy HEAD Flexpoint™, se vše změnilo.

 

Technologie Flexpoint™, využívající technologii Liquidmetal®, díky svým dvěma přesně vypracovaným otvorům do rámu rakety porušila pravidla konstruování klasických raket. Nové squashové rakety HEAD s technologií Flexpoint™ jsou první rakety, které se prohýbají zcela novým způsobem.

 

Otvor + jamka = Flexpoint™

Tyto nově navržené otvory umístěné na hlavě rakety v pozici 3 a 9 hodin spolupracují a dostávají sílu pod kontrolu. Jamka byla navržena tak, aby vytvářela poddajnost snížením výšky svazku maximálně o 25 %.
Otvor zvyšuje sekční flexibilitu až o 50 %.

 

* podle Powermetal Technologies Inc.

Vyhledávání

Rychlý kontakt

info@e-rakety.cz Mob: 722 25 97 11

Zasílání AKCÍ a novinek

Jméno:
Email:

Novinky


Uživatel: / Nákupní košík (0) / Registrace