Home > TECHNOLOGIE > DUNLOP

DUNLOP

 

DUNLOP AEROGEL TECHNOLOGIE

 

Nová revoluční konstrukcní technologie reket na squash i tenis. Dunlop AEROGEL vysokou tuhostí zvyšuje razanci úderu bez zvyšování váhy rakety. Dává raketám vynikající poměr mezi razancí a kontrolou míče.

 

TENIS

 

Perfektní takety Dunlop jsou vhodné jak pro pokročilé hráče tak pro začátečníky a juniory. Dunlop má perfektní raketu  pro každého z vás. Díky technologii a designu Dunlop, můžete počítat s vinikajícími herními vlastnostmi raket.

Dunlop tenisový míč ve své  škále nabízí kvalitu, konzistenci a vynikající vlastnosti bez ohledu na to, jaká je vaše úroveň hry.

 

Dunlop Grand Prix je tenisový míč zaměřený na  vzdálenost a na zkušené hráče.  Dunlop Titanium míč je ideální pro pravidelné a rekreační hráče.

 

 

SQUASH

 

Dunlop je jednou z nejúspěšnějších sportovních značek 20. století. S touto značkou hrají squashové  legendy, jako je  Geoff Hunt.

 

Dunlop dominuje profesionálnímu squashi jako č.1 na světových turné. Lee Beachill, Jonathon Power a dvakrát mistr světa Amr Shabana, jsou  hráči, kteří dosáhli světové No.1   pomocí Dunlop rakety.

 

Vzhledem k tomu, že většina profesionálních hráčů na World Tour používají rakety Dunlop můžem důvěřovat jejich dobré pověsti. Nový sortiment nabízí  průlomovou inovativní technologii.

 

SQUASH MÍČE Dunlop:

 

Oficiální míč na WSF.
Oficiální míč na WISPA.
Oficiální míč na Squash Austrálie.
Oficiální míč na Squash Nový Zéland.
Jediný míč používaný ve všech mezinárodních profesionálních soutěžích.

Sortiment Dunlop zahrnuje čtyři různé typy míčů podle  různé rychlosti.

 

Vyhledávání

Rychlý kontakt

info@e-rakety.cz Mob: 722 25 97 11

Zasílání AKCÍ a novinek

Jméno:
Email:

Novinky


Uživatel: / Nákupní košík (0) / Registrace